Akademik Kariyer

1999 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp fakültesinden mezun oldum. 2005 yılında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp fakültesi Kadın hastalıkları ve doğum anabilim dalında uzmanlığımı aldım. Yaklaşık bir yıl aynı üniversitede uzman olarak çalıştıktan sonra Yardımcı Doçent olarak atandım.

2006 yılında Hacettepe Üniversitesinde  Prof.Dr. Ali Ayhan hocamızın yanında Jinekolojik Onkoloji konusunda çalısmalarda bulundum. 2008 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğinde Jinekolojik Onkoloji alanında çalıştım. 2010 yılında Doçent oldum.

2011 yılında İngiltere’de University College London Hospital’da Jinekolojik Onkoloji bölümünde çalıştım. 2015 yılında Profesör ünvanını aldım. 2016 yılında Medipol Üniversitesi’nde Jinekoljik kanserlerin tedavisinde robotik cerrahi uygulanması konusunda çalıştım.

2019 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Üreme Endokrinoloji bölümünde onkofertilite alanında çalıştım ve tüp bebek (IVF) sertifikasını aldım.

2019 Nisan ve 2021 Kasim arasında Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Başkanı olarak çalıştım.

2021 Aralık ayından itibaren Van’da kendi kliniğimde hizmet vermeye devam etmekteyim.

Kadın sağlığı ile ilgili her konuda Van YYÜ Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim dalında hizmet vermeye devam etmekteyim.